KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826105
nr 1282 6105
Etsning
Monogramsignerad, 1907, Starnbild. Motivet: 25x32, ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:41:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr